Bractwo Kielicha
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bractwo Kielicha

Ty, który wchodzisz, pożegnaj się z nadzieją...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 W imię Boga - historia rzeź pańskich (PBF)

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Lavolten




Liczba postów : 7
Join date : 13/09/2014

W imię Boga - historia rzeź pańskich (PBF) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: W imię Boga - historia rzeź pańskich (PBF)   W imię Boga - historia rzeź pańskich (PBF) - Page 2 EmptySob Mar 19, 2016 12:57 am

Mimo desperackiej akcji moja walka była wygrana. Po szybkim rozejrzeniu się zauważyłem, że również moi towarzysze wyszli cało z opresji. Teraz należało jak najszybciej ostrzec nasze wojska przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. W pierwszej kolejności wziąłem szablę Saracena i dobiłem go podrzynając mu gardło. Następnie upewniłem się czy uprzednio powalony również jest już martwy. Nie mogliśmy zostawić nikogo żywego. Mogliby jeszcze powiadomić główne siły o naszej obecności a wtedy nie byłoby zbyt ciekawie. Następnie podniosłem mój miecz leżący niedaleko i rozejrzałem się czy gdzieś nie widać również ciśniętego przez wroga sztyletu. Na koniec szybko przeszukałem jeszcze moje dwie ofiary w poszukiwaniu czegoś wartościowego oraz zabrałem ocalały łuk i strzały. Tak na wszelki wypadek. Po uporaniu się z ekwipunkiem rozejrzałem się i zauważyłem, że Godfryd próbuje dosiąść jednego z koni pozostawionych przez Saracenów. Ktoś musi jak najszybciej ostrzec króla, a dosiadanie przywiązanego konia może rzeczywiście pójść szybciej niż uspokajanie tych, które odbiegły, ale różnie mogło się to skończyć. Postanowiłem więc udać się w stronę jednego z pozostałych wierzchowców, które po walce znajdowały się trochę dalej. Potrzebowaliśmy koni tak czy inaczej a uspokojenie któregoś z nich zajmie pewnie i tak mniej czasu niż udanie się w drogę powrotną pieszo.
Powrót do góry Go down
 
W imię Boga - historia rzeź pańskich (PBF)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Kielicha :: Bezkresna Księgarnia Zakonu :: Kroniki legendarnych przygód-
Skocz do: