Bractwo Kielicha
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bractwo Kielicha

Ty, który wchodzisz, pożegnaj się z nadzieją...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ulubiony eRPeG na PC

Go down 
AutorWiadomość
Arche
Admin
Arche


Liczba postów : 23
Join date : 29/08/2014
Age : 108

Ulubiony eRPeG na PC Empty
PisanieTemat: Ulubiony eRPeG na PC   Ulubiony eRPeG na PC EmptySob Sie 30, 2014 11:35 am

Ostatnio znów wróciłem do Morrowinda i powiem szczerze, że choć samo uniwersum Tamriel jest dość przeciętne, to jednak sam Morrowind swym klimatem wymiata...

Trochę mi przypomina Diunę Herberta, szczególnie Popielni przypominają mi wolan. Do tego zróżnicowana architektura rodów, Tellvani, Hlallu i Redoran w połączeniu z typowo gotycko-renesansowym stylem cesarstwa jest genialna... Grafika niby jest średnia, dość oszczędna w barwie, lecz jednocześnie bardzo różnorodna co w efekcie tworzy klimat melancholii zakrapianej niepokojem doskonale wpasowuje się w fabułę, która niby sztampowa, niby nie zaskakuje, lecz jest co najmniej solidna i interesująca, ponadto cała otoczka która jest obok, oraz zadania poboczne, plus... Książki... Setki książek z bardzo ciekawymi historiami, można w to grać i mieć lektury jednocześnie. Osobiście mi się najbardziej podoba opowieść Helgarta, czy jakoś tak, opisuje mistrza zbroi... A właściwie używania zbroi, noszenia, jak to nazwać cholera, gdy zbrojmistrz już zajęty? xD

Jak dla mnie Morrowind bije nawet Gothica, którego klimat również jest niepodważalny i moim zdaniem lepszy niż nawet w tych oldscholowych grach jak Baldur, Diablo, czy Fallout Wink

A Wasze zdanie?
Powrót do góry Go down
 
Ulubiony eRPeG na PC
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Kielicha :: Bezkresna Księgarnia Zakonu :: Uniwersa różnorakie-
Skocz do: